Cinsel Sohbet Odaları

Cinsel Sohbet Odaları

admin     29-04-20     sohbet odaları     Cinsel Sohbet Odaları     15 Defa Okundu

Koronavirüs; Hayatımızı Olumsuz Yönde Etkilediği Şu Günlerde Çocuklarımızın Online Cinsel Sohbet Odaları Tuzağına Dikkat Edelim!

Koronavirüs insanlar üzerindeki etkisini engellemek için Türkiye’nin tamamında okulların yasak olduğu günleri yaşıyoruz. Elbette bu durum hem çocuklar hemde ebeveynler için zor süreç, çocukların eğitiminden uzak kalması Ailelerin çocuk ortamında iş yapamaması sıkıntısı gün geçtikçe kronik bir durum haline gelmektedir.

Fakat en büyük risk ise çocukların kontrol altında tutulamaması ve zamanlarının çoğu bölümünü internette dolaşmakla ve yaşı 18 küçük çocularımızı çevrimiçi cinsel sohbet odaları ortamında cinsellik açıdan faydalanmak isteyen insanların sayısı bir hayli fazla olduğunu söylemek gerekir.

Maalesef bir çok Aile bu tüyler ürperten riskten haberdar bile değildirdiler, çocuklarının ders çalıştığını düşünen Ebeveynler, kontrolsüz yetişmelerinin ne gibi olumsuz sonuçlar doğuracağının farkında değiller.

 

Videolu Cinsel Sohbet Odaları Tehlikesine Dikkat

Videolu oyun veya videolu cinsel sohbet odaları içerisinde bir çok eşcinsel olduğu gibi bu odalar arasında en çok dikkat çekenler ise ”lezbiyen sohbet ve Gabile’ sohbet odaları olmak üzere, +18 gibi bir çok çocuk istismarı cinsellik odaları çocuklarımızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Çocukları ağı’na düşüren insanlar malesef sonradan ellerinde bulunan resim veya videoları Ailelerine gösterme tehditi ile sömürmenin başlangıç noktası başlar, Nitekim bir çok yetişkin veya çocuk bu travma sonrası intihara kadar psikolojik sorunları bulan sonuçlar yaşanabiliyor.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. CHAT.