Ahlaki Cinsel Sohbet Odaları

Ahlaki Cinsel Sohbet Odaları

admin     04-03-19     Sohbet     Ahlaki Cinsel Sohbet Odaları     406 Defa Okundu

Gabile sohbet

LGBT: Lezbiyen, gay sohbet, biseksüel ve transgender olarak açılımı olan cinsel tercih olguları ülkemizde 1980 yılından bu yana pek çok alanda ve platformda kendilerini ifade etmek için, özelliklede müslüman ülkelerde bu durum çok daha sancılı oluyor. Zira cinsellik her daim perde arkasında ve gizlice yaşanmalıdır aksi durumda ahlaksızlık damgası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Lezbiyen Sohbet

Penetrasyon, cinselliği yaşamak isteyen bireylerin tercihleri doğrultusunda genelde lezbiyen bayanların cinsellik eylemini gerçekleştirmek adına tercih edilen bir eğilimdir, Dildo ve strap-on olarak bilinen penetre amaçlı yaşanmak istenen sex oyuncakları dileyen herkesin kullanabileceği bir aksesuardır.

Cinsel sohbet deneyimi

Bayanlar, erkeklerden ziyade cinsel deneyimlerini hemcinsleri ile paylaşmayı çok daha fazla tercih ederler, öyleki erkekler çapkınlıklarını arkadaşlarına veya samimi dostları ile paylaşmayı severler ama kız arkadaşı veya eşi ile birlikte oldukları cinsel sohbet deneyimi pek paylaşmayı tercih etmezler, ama bayanların bu konuda çok daha fazla cürretkar olduklarını söyleyebiliriz.

Yetişkin ve Çocuklarda Cinsel Etğitim

Yetişkin insanların çocuklara cinsellik konusunda eğitim vermelerinin önemi o çocukların tüm yaşamı boyunca etkilenebileceği olumsuz deneyimler yaşayabilir, cinsel eğitim kitapları okuyabilir bu tecrübenizi çocuklarımıza aktarmamız çok önemlidir, yılda onlarca hatta yüzlerce genç kızımız yanlış cinsel tercih veya tecrübe edinerek intihara kadar yol açabilen bunalımlar yaşamaktadır. Bunun önüne geçmenin tek yolu Yetişkin insanların çocuklara cinsel eğitim vermeleridir, en önemliside Ailenin çocuklarına bu konuda utanmadan, sıkılmadan bir farkındalık yaratmalıdır.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    eğitim bakımından çok açıklayıcı bir makale olmuş elinize sağlık allah tüm çocukları cinsel istismardan korusun

    emeginize saglık acıklamanız cok güzel ve sunucudaki ortamınızda samimiyetinizde cok hos herkezin her kesimden insanların istedikleri sohbeti bulu bilcegi biyer tebrikler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. CHAT.